İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Taksi Kooperatifi seçimleri için Emine Ramazanoğlu adaylığını açıkladı.

Haz - 26
2021

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Taksi Kooperatifi seçimleri için Emine Ramazanoğlu adaylığını açıkladı.

EMİNE RAMAZANOĞLU Kimdir ?

1972 yılında Sakarya/Akyazı’da doğdu. Aslen Trabzon/Vakfıkebir’lidir.
Sawkoop’un 1998’deki ilk üyelerinden Mustafa Ramazanoğlu’nun kızıdır.2011 yılında babasının vefat etmesiyle, 2013 yılında Sawkoop’un resmi üyesi olmuştur.
Selamı yayma ilkesiyle hareket eden, güçlü,donanımlı bir Sawkoop üyemizdir.
Kadıköy İmam Hatip Lisesi 1990 mezunudur. 1998 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. 2000-2008 yıllarında özel şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalıştı. 2008 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını aldıktan sonra kendi bürosunu açarak Pendik ve Ümraniye’de bağımsız olarak mesleki hayatına devam etti. 2016’dan beri THY Teknik A.Ş. de uzman mali müşavir olarak görev yapmaktadır. 2019-2021 döneminde İstinye Üniversitesi ‘’Vergi Mevzuatı Odaklı İşletme Yüksek Lisansı” programını tamamladı. Halen İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde okumaktadır. (İSMMMO) İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, (KADEM) Kadın ve Demokrasi Derneği, Pendik Trabzonlular Derneği, Vakfıkebirli Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeliği,
(İSMMMD) İstanbul Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Derneği yönetim kurulu üyeliği
Pendik Meslekte Birlik Başkanlığı, (ÖNDER) Önder İmam Hatipliler Derneği yönetim kurulu üyeliği ve Önder İmam Hatipliler Derneği, Kadıköy İlçesi İmam Hatip Okulları Okul Aile Birlik Başkanları Temsilciği,
(TÜRMOB )Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odalar Birliği delegeliği görevlerinde bulundu.
2014-2019 yılları arasında Pendik Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptı.
2008 yılından beri (Kadıköy İhl Mezder) Kadıköy İmam Hatip Okulları Mezunlar Derneği kız mezunlar temsilciliği, yönetim kurulu üyeliği, başkan yardımcılığı görevi devam etmektedir. Aynı zamanda, (KAİM ) Kadıköy İmam Hatipliler Vakfı Kurucu Üyesi ve Genel Sekreteridir.
İSTANBUL İÇİNDEKİ MOBİL TAKSİ DURAKLARIMIZI İSTANBUL HAVALİMANLARI TAKSİLERİ DE KULLANABİLECEKLER.

Bir cevap yazın